Las o Zmierzchu - www.df.glt.pl Black Metal

Aktualizacje


BRAK GUSTU.

Słuchając AZARATHA zacząłem sobie myśleć o tych wszystkich młodych ludziach, którzy uważają siebie za metalowców. I dobija mnie obecna sytuacja, ponieważ ci najmłodsi zamiast zacząć słuchać tego co im się podoba to słuchają tego czego słuchają ich rówieśnicy albo tego co jest po prostu modne w danej chwili (i chodzi mi o to co jest modne w środowisku metalowców) . Ludzie ci są po prostu beznadziejni i bez gustu ,(tak musze ich obrazić i dobrze mi z tym) i jeśli to oni mają tworzyć środowisko metalowe za kilka lat to nie widzę dla metalu przyszłości.
Weźmy na przykład tych co słuchają muzyki która jest na czasie . Oznacza to tylko tyle, że być może muzyka tych kapel im się podoba ale oznacza to również to ,że przez nich mniej znane kapele przestaną istnieć, ponieważ będą oni dofinansowywać te kapele którym kasa już nie jest potrzebna ,a te którym jest potrzebna nie będą jej miały.
Inaczej ma się rzecz z tymi którzy chcą zaimponować środowisku w jakim się obracają , co jeszcze bardziej świadczy o głupocie tych ludzi. Taki koleś jak np. mój znajomy można powiedzieć, któremu nadałem imię SATYRICON(ponieważ jest on wielkim fanem tej kapeli ma aż 20 ich mp3 i nie zna ani jednej nazwy albumu i nosi ich bluzę) , niektórzy mogą wiedzieć o kim mówię ,będzie słuchał wszystkiego co mu pożyczę i to wszystko oczywiście będzie mu się bardzo podobać tylko z tego względu , że chce mi zaimponować i chce pokazać jaki jest TRUE i będzie tego słuchał nawet jeśli nie będzie mu się to podobało. Jest to rzecz o tyle przykra, że jak dla mnie ma ktoś słuchać ciężkiego metalu tylko z tego powodu żeby np. mi zaimponować to wole żeby taki idiota już sobie posłuchał chujowego HAMMERFALL’a niż bezcześcił jakieś wartościowe kapele. I sam osobiście już nie mam zamiaru podsuwać takim ludziom jakiejś wartościowej muzy, ponieważ jak sami od siebie nie zaczną jej słuchać to jakieś podsuwanie im dobrych kapel nic nie pomorze. Chodzi o to żeby sami odnaleźli ten styl grania jaki im się najbardziej podoba (nie z tego powodu, że słuchają tego starsi kumple), to wtedy można kogoś takiego uważać za wartościową jednostkę.
Uczepiłem się tu tylko muzyki ale tak samo wygląda sprawa dotycząca ubioru, bo dla większości takich ludzi ważne jest to żeby się ubierać podobnie do starszego kumpla, niż ubierać się tak jak lubią i jak im wygodnie. Jak tak dalej pójdzie to będzie źle ale liczę na to, że niektórzy z tych “młodszych” zmądrzeją i brutalny metal nigdy nie zginie.

 / Tyran /

Powrót do strony głównej

Black Metal & Dark Poetry Sui-Site