Las o Zmierzchu - www.df.glt.pl Black Metal

Aktualizacje


Leśny Ludek

W moje podludzkie łapy wpadł właśnie newsletter Nawia Productions. Na samym początku wita nas hasło "Nawia Productions powraca z hordami czcicieli Świętowita". Cóż, znając poziom owych "czcicieli Świętowita" dodałbym "I niech do Nawii spierdala, razem z tymi hordami !". No ale trudno, od czasu do czasu wypada zobaczyć co tam nasi aryjczcy robią między knuciem wojny i przejmowaniem władzy. 
Na początek dostajemy po głowie pogańskim Juvenes. Ten zespół na swym pierwszym wydawnictwie dołączył do grona kapel, którym wydaje się, że grają jak Bathory z "Hammerheart". Zostawmy ich samym sobie, niech im się dalej wydaje, małych chłopców nie wypada pozbawiać złudzeń... Ale zaraz zaraz, panowie z Judenes nie poprzestali na tym i na drugim ametriale poszli w pogański ambient ( tak przynajmniej opisuje to wytwórnia ). A co hasło "pogański ambient" oznacza wiemy wszyscy. Niezorientowanym przypomnę: Syf !
Co dalej ? Ano dalej mamy zespół o cudnej nazwie Szron. Zespół gra "zimny agresywyny i radyklany black metal" czyli jakiś pseudo norweski syf, o maksymalnie kretyńskiej okładce nie wspominając. 
I proszę, nasi ulubieńcy z Saltus ! Sałatus nagrał drugi album ( kurde, kto tego słucha, aż tylu w tym karju głuchych ? ) pod wspaniałym tytułem "Symbole Przodków". Podobno zachętą do kupna tego longa jest ( uwaga ) COVER SLAYER'A, "Seasons in the Abbys" dla ścisłości. Nie mogę doczekać chwili, w której usłyszę jak wirtuozerskie warriory z Saltus masakrują Slayera,
Slavland ( nie mylić z żydowskim Disneyland ) to kolejny zespół pieśni i tańca, który gra black metal z pseudo - folkowymi naleciałościami. Nie wiem skąd Slavland pochodzi ( a po nazwie szukałbym korzeni na Florydzie ) ale: logo zerżnięte z North, tytuł przypominający o "Gromie" i jeszcze cover Sacrlegium... znacie to skądś ?
W zapowiedziach mamy naszą rodzimą inkarnację Chopina czyli Wojnara, który zamierza wszystkich zabić nowym albumem "Z Najgłębszych Borów Pieśń Wam Niosę". O ile tego debila trudno traktować poważnie, tak zapowiedź splitu Noktrunal Mortum/Wojnar/Inferno napawa mnie grozą. Chyba, że Wojnar chce pójść w brutalniejsze kliamty ? Nie wiem, no naprawdę nie wiem.

 / Darklich /

Powrót do strony głównej

Black Metal & Dark Poetry Sui-Site